אודות החברה

תחת הנהלה עתירת מוניטין וניסיון בתחום , החברה פועלת לפיתוח פורטפוליו איכותי ומגוון, שכולל נכסי אנרגיה מניבים ופרוייקטים בשלבי פיתוח וייזום שונים. בין היתר, פועלות בהצלחה חמש חוות רוח בפולין, בהיקף כולל של 50* MW וכן פורטפוליו מניב של 256 מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות בהספק של כ-29 MW, המותקנות על גגות תעשייתיים/מסחריים ברחבי ישראל.

קרן קיסטון ריט, בעלת השליטה בחברה, תומכת באופן אקטיבי בפעילותה באמצעות רשת הקשרים הענפה שלה בארץ וברחבי העולם . למנהלי הקרן ניסיון רב-שנים בתחום האנרגיה המתחדשת והקרן מעניקה לסאנפלאואר גב פיננסי משמעותי המסייע לצמיחתה.

לאומי פרטנרס בע"מ, זרוע ההשקעות הריאלית של בנק לאומי הינה בעלת מניות משמעותית נוספת בחברה.


סאנפלאואר גאה להיות חברה בפורום +35 לקידום גיוון מגדרי בשוק ההון. דירקטוריון סאנפלאואר כולל 66.6% נשים.
סאנפלאואר ממשיכה לקדם שוויון וגיוון מגדרי בחברה ומחוצה לה.

*חלק החברה הוא כ-48 מגוואט

סאנפלאואר מתמחה בהובלה, ייזום, פיתוח, מימון, הקמה, תפעול וניהול של מיזמים לייצור חשמל ממקורות אנרגיה מתחדשת ומיזמים לאגירת אנרגיה בארץ ובעולם.

החברה מתמקדת כיום בשלושה שווקים אסטרטגיים הנמצאים בצמיחה מהירה:

פולין – צפוי זינוק בהספק האנרגיות המתחדשות בחמש השנים הקרובות לאור יעדים ממשלתיים ומתוך השתייכותה לאיחוד האירופי והתחייבותה להפחתת פליטות גזי חממה.  סאנפלאואר מרחיבה את פעילותה ונשענת על הפורטפוליו המניב שלה, על היכרותה המעמיקה עם השוק, ועל המוניטין והקשרים שיצרה בשוק הפולני במשך שנות פעילותה במדינה.

ארה"ב- תנופה משמעותית בעקבות תכנית ביידן וה Inflation Reduction Act, בדגש על הרחבת המערכת התמריצית לפרוייקטי אנרגיה מתחדשת ואגירת אנרגיה. סאנפלאואר ממנפת את הנסיון העשיר של מנהליה בשוק זה על-מנת לבנות פורטפוליו של פרוייקטים בשלבי פיתוח שונים.

ישראל – שבה מתרחשת האצה מהירה בהשקעה באנרגיות מתחדשות – ממנפת סאנפלאואר את פורטפוליו הסולארי המניב שלה, את הידע ייחודי שלה בתחום האגירה ואת יכולת ביצוע העסקאות של קרן קיסטון.